PVC

לעמידות גבוהה במיוחד

ריצוף pvc – פי וי סי

ענף הבנייה משופע במספר פתרונות בכל הנוגע לדירה. מסוגי הבטון, ועד להתקנת וילונות. מאופי הקירות ועד לפריטי הריהוט המוקפדים ביותר. אך תחום אחד הוא תחום שאין עליו מחלוקת בכל הקשור להשקעה לטווח הרחוק.
תחום הריצוף, רצפת הדירה שלנו היא לא רק המקום עליו אנו דורכים ופוסעים עליו כי הרצפה חייבת להיות עמידה בפני נזקים של הזזת ריהוט, חזקה בשינויים נוספים וגם מעוצבת מספיק. ריצוף pvcבא למעשה להעניק לנו את אותם פתרונות אפקטיביים עבור הרצפה של הדירה שלנו. הוא חזק, הוא גמיש והוא נותן מענה כולל לריצוף שהוא גם פרקטי וגם יפה.

 

מדוע לבנות באמצעות ריצוף pvc ?

ראשי התיבות של ה pvc הם פולטילן וניל כלואוריט, והוא חומר קשיח יותר מסוגי הריצוף אשר היו קיימים לפניו. את היתרונות המרכזיים של בנייה עם ריצוף pvc מנינו כבר מקודם. אך לסגנון זה יתרונות רבים נוספים.
למשל, אם אנו מעוניינים להעמיד משקל עודף על הרצפה של הבית או המבנה המסוים שלנו – נעדיף לשמור כמובן על מניעת סדקים או שבירת הריצוף הקיים. ריצוף pvc מגיע עם יכולת לעמוד במשקלים לא שגרתיים ולחץ של עד 50 טון לקרוב ל33 סנטימטר רבוע על לכן הוא מועדף במקרים שכאלו.

יחד עם זאת הריצוף מסוג pvc משודרגים בתכונה ייחודית נוספת: הם עמידים מאוד כנגד רטיבות, מים, ואבק.
כיום ניתן לראות ריצוף זה בחדרים בהם נדרשת רמה מקסימאלית של היגיינה. כלומר, בחרי מטבח, בחדרי ניתוחים בהם רמת הניקיון היא קריטית, ועוד…

 

האם ניתן לעצב את הבית עם ריצוף pvc פי וי סי ?

הטכנולוגיה כיום מסוגלת להראות לנו כיצד ייראה הריצוף הסופי עוד בשלב התכנון. הישג זה מעולה שכן הוא נותן לנו מבט והצצה אל העתיד הקרוב, ומאפשר יצירת שינויים אחרונים בן רגע, עוד טרם החלה העבודה בשטח. כך למעשה, ניתן לבחור את העיצוב במותאם אישית של כל סגנון ריצוף pvc.

סוגי עיצובים הקיימים הם למעשה בלתי נגמרים. ניתן לתכנן את הריצוף במספר גוונים כלליים אשר נהוגים כיום בענף זה. לאנשים אשר רוצים מעט גיוון בהיבט זה יכולים לרצף את המשטח בסוגי צבעים קיצוניים יותר עם נגיעות של אלמנטים מיוחדים.

העיצוב עם אריחי pvc מגיע אם כך במספר רובדים ובכך מעשיר את ענף הריצוף. אם פעם חשבו שכל מטרת הריצוף הינה יצירת משטח חזק דיו להחזקת המבנה ע"י הרצפה – הרי שכיום עם ריצוף pvc המצב השתנה מעט.

 

לסיכום האם כדאי להתקין ריצוף pvc ?

לאחר שמנינו את מספר היתרונות הגדול של ריצוף זה, ודאי שמומלץ להיעזר בו בחשיבה לפחות האם כדאי להוסיף לרצפת הבית או המבנה. בסופו של דבר הטכנולוגיה באה לעזור לנו בחיי היום יום וריצוף מסוג pvc אכן משרת את מטרה זו .

מהו בעצם פי וי סי? סקירה קצרה של יתרונותיו

 

אנשים רבים המחפשים פתרונות עיצוב לבית או למשרד מתעניינים בחומר הנקרא פי וי סי. שאלות רבות עולות לגבי טיבו של פי וי סי, ורבים אינם מודעים למעשה ליתרונותיו ולטיבו. במאמר זה נענה בקצרה על הגדרת חומר פי וי סי, מה הם שימושיו ומה הם יתרונותיו הבולטים. פי וי סי שייך לחומרים פולימרים ומיוצר בתהליך של רדיקל חופשי. המבנה הכימי של פי וי סי מאופיין בקשיחות ובעמידות. כמו כן הוא מאופיין בשקיפות ובתכונות המזכירות את הזכוכית.

בחברות שונות גילו כי כאשר מוסיפים ל- פי וי סי חומרים שונים הוא משנה את מרקמו והופך לחומר גמיש ורך יותר. זוהי תכונה של פי וי סי שהפכה אותו לפלסטיק בעל שני צדדים אשר לו תפקיד רחב ביישומים שונים ביתיים ותעשייתיים כאחד. ממחקרים שונים הבודקים את תכונותיו של פי.וי.סי ידוע כי הוא בתכונות פיזיקליות מצוינות ביחס לחומרים מסוגים אחרים. מחירו הנמוך הופך אותו לאטרקטיבי לשימושים שונים .למעשה אנשי מקצוע ומעצבים הם בעלי יכולת להתאים את ה- פי וי סי לייעודים שונים על ידי שילובו עם חומרים אחרים . יתרונו הגדול הוא עמידותו בפני מים או לחות והוא אף ידוע בזכות הבידוד המצוין שלו מחשמל ומזרם מחשמלי.

חברת מרכז הפרקטים שטיחי צמרת בע"מ עושה שימוש מושכל ב- פי וי סי על מנת להציע ללקוחותיה מגוון מוצרים איכותי. לחברה עשרות שנות ניסיון בתחומי ריהוט וריצוף pvc ומומלץ להתייעץ עם נציגיה בכל שאלה.

 

E-mail: tzameret@netvision.net.il
רחוב אחוזה 75 , רעננה טל: 09-7445610 טלפקס: 09-7602433
טלפונים נוספים : 03-5401355 טלפקס: 03-5400349
החרושת 23, אזה"ת רעננה טלפקס 09-7445600

 

קטלוג PVC

AMBIENT CLICK

AMBIENT CLICK PLUS

BALANCE CLICK

BALANCE CLICK PLUS

PULSE CLICK

PULSE CLICK PLUS