צמרת

למעבר לאתר החדש לחץ על הקישור

https://tzmfloor.co.il 

צמרת וילונות ושטיחים

פתרון מעוצב לפרקט

למעבר לאתר החדש לחץ על הקישור

https://tzmfloor.co.il 

צמרת לעיצוב הבית

דואגים ליסודות ויוצרים בית

למעבר לאתר החדש לחץ על הקישור

https://tzmfloor.co.il 

טפטים

היופי שבחלל הבית

קטלוג טפטים

 

 

טפטים לקיר

המון אנשים אשר משפצים דירתם או רוכשים דירה חדשה מים את מירב מאמציהם בעיצוב הבית שלהם. מימד העיצוב הוא נתח משמעותי מאוד בתהליכים מסוג אלו והרבה מאמץ מחשבתי ומעשי בשטח מושקע לשם הגת הבית "הכי יפה". אך לעיתים, היופי נמצא בפרטים הקטנים. לאחר שבחרנו את הריהו, ולאחר שהבית עומד על תילו עם כל החפצים בתוכו – עדיין מרגיש לנו שמשהו חסר. האם עלתה במוחנו המחשבה, כי אולי חסרים לנו אלמנטים על קירות הבית הלבנים והמשעממים ? האם חשבנו להוסיף טפטים לקיר ביתנו? כנראה שלא. בבואנו לנסות ולהוסיף עוד מימד מיוחד לבית שלנו. אולי צריך לחשוב על הוספת טפטים מעוצבים לחלק מקירות הבית.

 

טפטים: הם חזרו ובגדול

המבוגרים שבינינו ודאי זוכרים לטובה את כיסויי הקיר, שנועדו להכניס אופי ואווירה לחדר – טפטים. מסתבר שהם עשו קאמבק ובגדול. מי שחשב כי טפטים הלכו ללא שוב, טעה. כיום ניתן לומר כי טפטים הם שיא האופנה. טפט קיים במגוון ובמבחר אדיר של סוגים מינים וצבעים וכמעט שאין בנמצא חדר אשר טפט איכותי ויפה לא ישדרג ויעניק לו טאצ' ייחודי.

בכל הקשור בתחום טפטים לקיר עולות שאלות רבות בתחום העיצוב. האם כדאי להדביק טפט בכל חדר בבית או במשרד, או להסתפק בחדר או שניים? האם "אובר" טפטים יהיה בגדר הגזמה עיצובית ויעמיס על החלל או שכמה שיותר טפטים יותר יפה? ובכלל איך בוחרים טפט נכון לחלל או לחדר? כיצד משלבים טפטים באווירת החדר ובריהוט הקיים , כיצד מבטיחים שהצבעים נכונים, שצבעי טפטים שנבחרו משתלבים בהרמוניה עם החדר והבית? כל השאלות האלה, יותר משהן מבקשות לתת תשובות, תפקידן ללמד אותנו שבחירת טפטים אינה עניין לשיגיון חולף. מומלץ מאוד לתת לעניין תשומת לב מרבית, שכן בחירת טפט נכון ומתאים עשוייה להפוך את כלל עיצוב החדר לאידיאלי ממש. בחירה לא נכונה או לא טובה תגרע לעיתים יותר מאשר תוסיף. לכן אם אינכם בטוחים כדאי להתייעץ עם "צמרת עיצובים" מבית מרכז הפרקטים שטיחי צמרת בע"מ.

אנשי מקצוע מעולים בתחום טפטים הם אלה העוסקים בשיווק טפטים על כל סוגיהם. הם מכירים את מגוון הסוגים הרחב , יש להם ניסיון רב בהתאמת טפט לחלל. לכן התייעצו. ולגבי השאלות שהועלו, על קצה המזלג נוכל לעשות מעט "סדר בבלגן" ולספק נקודות למחשבה.
ראשית , קיים מגוון של טפטים שחלקם שקט ורגוע וחלקם נועז ובולט. שימו לב כי לבחירת טפט משמעות חשובה בעיצוב החלל שכן הוא מכסה את כל הקיר בדרך כלל. לכן טפט שקט המשתלב עם הקיר והריהוט יעניק לחדר מגע של סולידיות בעוד כי טפט צעקני יותר יעורר אווירה צעירה או "מוקפצת". כנ"ל לגבי צבעי טפטים ומרקמים. אם תסתובבו מעט בצמרת עיצובים תגלו דוגמאות מיוחדות במינן ואף משוגעות משהו. לא לכל אחד מתאים להניח על הקיר טפט בדוגמת נמר…
טיפ קטן וחשוב לגבי גודל הטפט הוא כי בדרך כלל מקובל לכסות חללים גדולים עם טפטים, אך לעיתים טפט שיודבק על חלל קטן או חלק מהקיר יוכל ליצור אימפקט מעניין וחדשני יותר. אם אתם רוצים לתת לחדר רענון קל ונחמד, הדביקו טפט על נישה מסוימת למשל.

הדבקת טפט על נישה קטנה תאפשר לכם הן להתנסות במראה הטפט והן להעז ולהדביק טפט לא שגרתי שיעשה שינוי ממשי באווירה. ולנקודה חשובה בעניין הדבקת והתקנת טפטים. בחירת טפט נכון ומתאים אינה מסתיימת בבחירה עצמה. התקנת הטפט היא חשובה ומשמעותית מאוד שכן עליו להיות מודבק ומהודק פיקס על מנת לקבל מראה איכותי וחלק. לכן שימו לב עם איזו חברה אתם עובדים. אנשי מקצוע בתחום טפטים עשויים לעשות פלאים ולהעניק לחדר מראה יפה ואלגנטי. לעומת זאת הדבקה או התקנה לא איכותית של טפט תפגום במראה הטפט ובמראה החדר כולו.

טפטים בשרון בחברת מרכז הפרקטים שטיחי צמרת בע"מ

אם אתם מעוניינים לשדרג את הבית או המשרד עם טפטים איכותיים שמותקנים כהלכה אנו ממליצים ליצור קשר עם "צמרת עיצובים" – מבית מרכז הפרקטים שטיחי צמרת בע"מ. לחברה צוות אנשי מקצוע מעולים בתחום טפטים אשר ישמחו להעניק לכם ייעוץ ושירות מקצועיים ולענות על כל שאלה. מומלץ לקבוע ייעוץ אישי עם נציגי החברה על מנת להבטיח קבלת מענה מפורט ואישי על כל שאלה שתתעורר. אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת .