צמרת

למעבר לאתר החדש לחץ על הקישור

https://tzmfloor.co.il 

צמרת וילונות ושטיחים

פתרון מעוצב לפרקט

למעבר לאתר החדש לחץ על הקישור

https://tzmfloor.co.il 

צמרת לעיצוב הבית

דואגים ליסודות ויוצרים בית

למעבר לאתר החדש לחץ על הקישור

https://tzmfloor.co.il 

הפרקטים של צמרת

מחוברים לטבע מהשורש

 

פרקט למינציה

המון פעמים אנו תוהים האם חומרים בהם אנו משתמשים ביום יום היו יכולים להיעשות בצורה טובה יותר עבורנו. יעילה יותר. עמידה יותר. לא בכל תחום אנו יכולים לשנות את המוצרים בהם אנו משתמשים. אך בכל הנוגע לבנייה ישנם כיום חידושים שונים אשר באים לרווחת כולם. כך גם במקרה של פרקט למינציה.
פרקט למינציה הוא איננו פרקט רגיל. זהו למעשה משטח דמוי עץ, שלא עשוי מעצים. המוצר למעשה הוא מוצר מלאכותי בסופו של דבר, הבא לשמש אותנו. הצרכנים.

 

פרקט עץ: למי שלא מוכן להתפשר

רבים מהמתעניינים בפרקט מתלבטים בין פרקט עץ טבעי לבין פרקט סינתטי או למינציה. מה הם ההבדלים בין שני סוגי הפרקטים? מה רמת המחירים של שני הסוגים? ואיזה סוג של פרקט כדאי להעדיף, את הפרקט למינציה או פרקט עץ טבעי יוקרתי? במאמר זה נענה על מספר שאלות ונחדד את ההבדלים בין הפרקטים על מנת להבטיח לכם בחירה מושכלת. פרקט עץ כמו שהוא נשמע, עשוי מעץ טבעי מסוגים שונים.

פרקט עץ היה נהוג ופופולארי לאורך ההסטוריה של העיצוב , ונחשב יפה ומשרה אווירה חמימה. עם השנים ועם התפתחות הטכנולוגיה פותחו סוגי פרקטים שונים המדמים פרקט עץ. הסיבה לפיתוחם של פרקטים שונים בנוסף לסוג פרקט עץ , הייתה כפולה: מצד אחד, הניסיון להוזיל עלויות ולאפשר פרקט עץ אפ כי לא טבעי, גם לאוכלוסייה שאינה יכולה להרשות לעצמה את הדבר האמיתי.

הסיבה השנייה לפיתוח פרקט למינציה או סינטטי הייתה הצורך בסוגי פרקט אשר יהיו קלים לתחזוקה. וכאן אנו מגיעים למעשה לנקודת התורפה של פרקט עץ: התחזוקה שהוא דורש. לא תחזוקה מסובכת, אך יחד עם זאת גם לא קלה ונוחה כמו של פרקטים מסוג סינטטי. פרקט עץ חובה לנקות עם חומרי ניקוי המתאימים המיועדים לסוגי פרקט עץ . אך יחד עם זאת יתרונות הגדול של פרקט עץ הוא כמובן היוקרה והיופי המיוחדים שלו, שאף אחד לא יכול לקחת ממנו… אם אתם בעלי אמצעים ולא מוכנים להתפשר, פרקט עץ הוא הבחירה היחידה שתספק אתכם… ולהמלצה – פרקט עץ איכותי ויוקרתי תוכלו למצוא בחברת מרכז הפרקטים שטיחי צמרת בע"מ. לחברה מגוון פרקטים מדהימים ביופים במחירים מצוינים. כדאי לגשת לשאול ולהתייעץ.

פרקט למינציה: לא מרגישים בהבדל

רבים מצרכני הפרקטים תוהים מה הוא ההבדל העקרוני בין פרקט עץ לבין פרקט למינציה. מאמר זה בא לעמוד על ההבדלים בין שני סוגי הפרקטים תוך הדגשת היתרונות המיוחדים של פרקט למינציה, שגם הינו זול באופן משמעותי מאשר פרקט עץ, מה שהופך אותו לבחירה המועדפת על ידי רבים. מה הוא למעשה פרקט למינציה? זהו סוג של ריצוף סינטטי הדומה לעץ שבנוי שכבות שכבות מחומרים שונים. שכבתו העליונה של פרקט למינציה מדמה פרקט עץ בציפוי לכה.

יתרונותיו של פרקט למינציה לעומת פרקט עץ

פרקט למינציה אינו זקוק לתחזוקה מיוחדת ולא צריך לחשוש לגבי חומרים שונים העלולים להזיק לו כמו סימני עקב, בדלי סיגריה או כתמים שונים. פרקט למינציה אינו משתנה עם הזמן, צבעו נשאר יפה וזוהר והוא אינו סופג נוזלים או מוכתם בקלות. פרקט העשוי עץ טבעי לעומת פרקט למינציה , זקוק לליטוש ולחידוש תקופתיים. לסיכום כל הנקודות שהועלו, אם אתם מעוניינים בפרקט אשר אינו דורש תחזוקה ואשר שומר על יפיו ועל מראהו הרענן לשנים ארוכות אנו ממליצים על פרקט למינציה.

מחירים

בנוסף תהנו מרמת מחירים אטרקטיבית הנמוכה בהרבה ממחירי פרקט עץ טבעי. פרקט למינציה וסוגי פרקטים אחרים תוכלו למצוא בחברת מרכז הפרקטים שטיחי צמרת בע"מ. חברת מרכז הפרקטים מעמידה לרשותכם צוות התקנה מעולה לפרקט, והיא מקפידה באופן מיוחד על עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו. לחברה עשרות שנות התמחות רבות מאוד בכל תחומי הפרקט ולכן תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי מצוין ומבחירה נכונה וחכמה. אנו ממליצים כי תקבעו שעת ייעוץ אישית עם מומחי החברה על מנת לקבל תשומת לב אישית ומענה מקצועי לכל שאלה.

קטלוג מוצרים Quick- Step

קטלוג מוצרים

Quick- Step

קטלוג פרקטים מעץ

קטלוג פרקטים למינציה