צמרת

למעבר לאתר החדש לחץ על הקישור

https://tzmfloor.co.il 

צמרת וילונות ושטיחים

פתרון מעוצב לפרקט

למעבר לאתר החדש לחץ על הקישור

https://tzmfloor.co.il 

צמרת לעיצוב הבית

דואגים ליסודות ויוצרים בית

למעבר לאתר החדש לחץ על הקישור

https://tzmfloor.co.il 

פרקטים למינציה

בעיצוב לא צריך פשרות

מדוע לבחור בפרקט למינציה

בשנים האחרונות פרקט למינציה מהווה את אחד הריצופים הפופולאריים בקרב משפחות ובעלי עסקים בישראל. פרקט למינציה מדמה את מראה הפרקט הקלאסי בצורה סינטטית שמאפשרת מצד אחד להנות מהמראה העיצובי החמים, המהודר והרומנטי שחומר העץ מעביר ומצד שני להתגבר על החסרונות של חומר העץ ביניהם תחזוקה יקרה, ספיגת כתמים ושריטות. במאמר הבא נסביר לכם מהו בכלל פרקט למינציה, מהם היתרונות שבבחירה זו וכיצד נהוג להתקין את הפרקט הסינטטי.

אז כמו שכבר הצלחתם להבין פרקט למינציה הוא למעשה חיפוי סינטטי כלומר הוא עובר תהליך עיבוד תעשייתי שלם, זאת בשונה מהפרקט הקלאסי שעשוי כמובן מעץ מלא גושני. פרקט למינציה ברוב המקרים עשוי משלוש שכבות הכוללות לוח למינציה, לוח של עץ דחוס מה שנקרא בשפה המקצועיתHDF  ושכבה נוספת של למינציה.

התהליך התעשייתי שהלוחות עוברים למעשה מספק לפרקט יתרון מהותי ובולט- יציבות, חוזק ועמידות. כל פרקט למינציה מצופה לבסוף בשכבת ניילון המספקת לו הגנה גבוהה מפני שריטות, כתמים וכדומה לכן קל מאוד לנקות אותו ולשמר אותו לאורך שנים. השוק מציע קשת רחבה של פרקטים מסוג למינציה כאשר ההבדלים באים לידי ביטוי באיכות חומרי הגלם וכמובן במחיר. שני יתרונות נוספים פרט למחיר ולרמת העמידות של הפרקט הם המבחר העצום שקיים בשוק והיעדר צורך בתהליך של תחזוקה שוטפת. אם בפרקט מעץ מלא אנו מוגבלים באופן יחסי בבחירת הגוון והמרקם, מכיוון ומדובר בתהליך תעשייתי ניתן לבחור כמעט כל גוון שהוא ולדמותו לעץ.

פרקטי למינציהשלבי התקנה

התקנה מקצועית של פרקט למינציה כוללת כמה שלבים עיקריים וחשובים מאוד. ראשית עלינו לבחור את הכיוון שינחה אותנו בתהליך ההתקנה כאשר מומלץ להתחיל בקיר הרחב ביותר בחלל. לאחר מכן יהיה להתקין ספוג בכיוון הנגדי לפרקט שמטרתו לספק שכבת בידוד. השלבים הבאים כוללים את הנחת הפרקט על רצפת החדר, חיבור לוחות פרקט הלמינציה זה אל זה, הדבקה של הפאנלים ובמידת הצורך יש לקצר את הדלתות בהתאם לגובה הפרקט.

פרקט למינציה באילו חללים מומלץ להתקין אותו?

ובכן, למרות שמדובר בחומר סינטטי ולא בדבר האמיתי עדיין יש חללים שעדיף לבחור עבורם שיטת ריצוף אחרת בכדי למנוע מצב של עיוותים, עלייה של הפרקט כלפי מעלה ושאר בעיות. התקנה של פרקט לימנציה פחות מומלצת בחללים עם גישה גבוהה למזגי אוויר קיצוניים כמו למשל מרפסת, מחסן או חדר שירות וגם חללים עם רמות גבוהות של לחות ומים. בחללים מהסוג הזה מומלץ דווקא ללכת על דק מעץ או על אריחי קרמיקה. לעומת זאת בחללים בהם התנועה גבוהה כמו למשל בחנויות ובתי עסק, משרדים גדולים, בתים פרטיים ודירות עם ילדים ובעלי חיים כן מומלץ לבחור בפרקט למינציה לריצוף. כדאי לדעת שקיימות רמות שחיקה שונות בפרקטים מהסוג הזה ולכן ככל שהתנועה בחלל גבוהה יותר, כך שווה להשקיע בדרגת שחיקה גבוהה.

חברת צמרת גאה להציג בפניכם מגוון רחב של פרקטי למינציה ולסייע לכם בתהליך הבחירה וההתקנה עם אחריות מלאה הן על חומרי הגלם והן על תהליך ההתקנה.

קטלוג מוצרים

ARTE

CLASSIC

CREO

ELIGNA

  ELIGNA WIDE

  ELITE

  EXQUISA

IMPRESSIVE

 IMPRESSIVE ULTRA

LAGUNE

MAJESTIC

PERSPECTIVE

PERSPECTIVE WIDE