צמרת

למעבר לאתר החדש לחץ על הקישור

https://tzmfloor.co.il 

צמרת וילונות ושטיחים

פתרון מעוצב לפרקט

למעבר לאתר החדש לחץ על הקישור

https://tzmfloor.co.il 

צמרת לעיצוב הבית

דואגים ליסודות ויוצרים בית

למעבר לאתר החדש לחץ על הקישור

https://tzmfloor.co.il 

וילונות

שילוב הנוף והעץ

קטלוג מוצרים

 

וילונות

נכנסים לדירה חדשה? משפצים דירה? רוצים לשדרג את החדר? מעניין על מה חשבתם לבצע עבור מתן מענה לשאלות הללו. רוב האנשים, ודאי יחשבו בפעם הראשונה שיבואו לחפש פיתרון לבקשותיהם, על רכישת ריהוט חדש לבית, או על הוספת קירות גבס מתוכננות בקפידה לשם שינוי המבנה הקיים, ועוד פעולות הדורשות זמן, והרבה, הרבה מאוד כסף.
אך, מדוע לא לחשוב בצורה יצירתית? כיום ניתן לראות שינויים ושיפורים במבנים מסוימים, רק באמצעות הוספת כלים וחומרים פשוטים, המעניקים שינוי ויזואלי בולט מאוד לעין. אחד התחומים הנפוצים כיום הוא תחום העוסק בהתקנת וילונות.

 

איך בוחרים וילונות מתאימים לבית או למשרד?

 

התקנת וילונות בבית או במשרד היא אחת הדרכים הפשוטות והקלות ביותר להשגת מראה יפה וחם. הכלל החשוב עליו יש לתת דגש הוא התאמתם המושלמת של הוילונות לבית או לחדר בו הם מותקנים. כיצד מתאימים וילונות לחלל וכיצד מבטיחים שינוי משמעותי והרמוני בעיצוב החלל? אם אתם חשובים על וילונות חדשים, שימו לב לנקודות הבאות. ראשית , יש לתת חשיבות רבה לבד ממנו עשויים הוילונות .

ישנו מגוון רחב ועצום של בדים, ולא כל בד מתאים לכל חלל. שימו לב לאופיו של הבד, האם הוא שקוף או אטום, בעל דוגמא או חלק. לכל אחת מהנקודות הללו יש משמעות בהקניית המראה הנכון והאווירה המתאימה. חשוב מאוד להקפיד על בדים איכותיים שלא יתבלו מהר מדי. בדים איכותיים של וילונות ניתנים לכביסה ולא יתבלו עם הכביסות. וילון העשוי מבד לא איכותי ייראה יפה ורענן בהתחלה אך מהר מאוד ייאבד ממראהו וייראה שחוק ועייף. לכן הקפידו על הבד בסוג כל וילון. נושא שני וחשוב עליו יש לתת דגש בבחירת וילונות הוא צבע הבד. קיימים בשוק בדים רבים וצבעי וילונות שונים. אולם לצבעו של וילון משמעות רבה בקביעת אופי האווירה. וילונות קלאסיים הם בדרך כלל בגווני לבן או שמנת. אם תרצו באווירה נעימה בלי הצורך "לקחת סיכונים" הרי שצבע לבן או שמנת תמיד ייראו יפים ומתאימים לכל חלל. מצד שני לנועזים שביניכם נציע צבעים מעזים ושונים כמו אדום, בורדו או אפילו צבעי מתכת כמו זהב או כסף.

אין אלה צבעי וילונות המתאימים לכל אחד ולכל אופי ונטיות אולם וילונות בצבע זהב הם בעלי אימפקט עצום על החלל. עיצוב האווירה בחדר עשוי להשתנות מקצה לקצה וזאת רק על ידי צבע נועז יותר של וילון. נקודה חשובה נוספת היא עיצוב הוילון. קיים מגוון רחב בתחום וילונות של סוגי וילונות שונים כמו ורטיקלי, וילון רומאי ועוד. לכל וילון יתרונות וייחוד משלו וכן אופן הפתיחה וההסטה של הוילון ישתנה בהתאם לסוגו ולאופיו. חשוב מאוד ללכת לצמרת עיצובים מבית מרכז הפרקטים שטיחי צמרת בע"מ ולהתרשם איזה וילון מתאים לכם ביותר . אולי תעדיפו את הוילון הקלאסי עם ההסטה הרגילה, ואולי תחשקו בוילונות רומאיים שלהם פתיחה מיוחדת ומראה בעל אופי שונה.

המלצה נוספת שנוכל להעניק לכם היא לא למהר ולהחליט. אם אתם מתלבטים לגבי התקנת וילונות בבית או במשרד, יש יתרון בהזמנת כל הוילונות בבת אחת אולם הזמנת וילונות לחדרים שונים בשלבים עשויה להקל עליכם מאוד. לכן כדאי להתחיל עם חדר או חלל אחד ומשם לעבור ליתר החללים, וזאת לאחר שתלמדו מעט את הנושא ותגבשו טעם רצון וצרכים נקודתיים. התקנת וילונות דורשת כמובן לקיחת מדיות מדויקות של כל חדר. זאת אין אתם צריכים לעשות בעצמכם. חברה מקצועית להתקנת וילונות תעשה זאת באופן המדויק והנכון ביותר. אנו ממליצים לגשת לחברת צמרת עיצובים מבית מרכז הפרקטים שטיחי צמרת בע"מ ולהתרשם ממגוון רחב של וילונות אשר יש לחברה להציע. לחברה צוות מקצועי להתקנת וילונות ואף צוות מעצבים מוכשר אשר יעניק לכם את העצות וההדרכה הטובה ביותר, על מנת להבטיח בחירה נכונה וטובה של הוילון והתאמתו לחלל שלכם. לחברה ניסיון רב שנים בכל הקשור לוילונות ולבדים ושיטות עבודה מתקדמות. בזכות שיטות העבודה הייחודיות תוכלו ליהנות מוילונות יפים ובעלי מראה רענן לאורך שנים ארוכות ויפות. אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת עם צמרת עיצובים מבית מרכז הפרקטים שטיחי צמרת בע"מ וליהנות מהאיכויות הגבוהות ביותר בתחומי וילונות .