צמרת

למעבר לאתר החדש לחץ על הקישור

https://tzmfloor.co.il 

צמרת וילונות ושטיחים

פתרון מעוצב לפרקט

למעבר לאתר החדש לחץ על הקישור

https://tzmfloor.co.il 

צמרת לעיצוב הבית

דואגים ליסודות ויוצרים בית

למעבר לאתר החדש לחץ על הקישור

https://tzmfloor.co.il 

דשא סינטטי

הטבע מעולם לא נראה כל כך פשוט

דשא סינטטי

תחום הבנייה מחוץ לבית עבר בשנים האחרונות מתיחת פנים חזקה מאוד בזכות הגורם הטכנולוגי. החידושים וההמצאות בנושאי הגינה, וחוץ הבית הובילו למעשה ליצירת ענפים חדשים של בנייה, ותחומים של שווקים חדשים פרצו לתודעה וחדרו לשווקם הישנים. בתחום חיפוי גינות או משטחים אחד השינויים הבולטים בשנים האחרונות היה קיומם של משטחי דשא סינטטי.

מהו דשא הסינטטי ?

דשא סינטטי הוא למעשה משטח דמוי דשא אמיתי. הוא מורכב לרוב מגומי שלעיתים מיוצר גם למשטחי גלגלי מכוניות… המטרה של קיומו של משטח דשא הסינטטי היא לחסוך בעלויות הטיפול וההשקיה של הדשא הרגיל. הוא מהווה תחליף מלאכותי לדשא הרגיל ונותן פתרון הולם למצוקה הכספית היקרה בניהול השוטף שלו. החומרים מהם עשויים המשטחים הסינטטיים נראים ממש כמו צבע הדשא הרגיל. הם מתנהגים כמעט כמוהו אך עם יתרון הולט שהוא היכולת לשנות ולהחליף בכל עת את המשטח כמעט ללא מאמץ מיוחד כלשהו.

דשא סינטטי: הפתרון האולטימטיבי לחצר ולגינה

מצוקת המים בישראל היא לא מגמה חולפת. בעיית המים החריפה במדינה מביאה בעלי בתים וחצרות לחפש אחר פתרונות איכותיים לדשא הזולל מים. הפתרון הפופולארי ביותר מסתבר הוא דשא סינטטי. יתרונות דשא סינטטי הם רבים ושונים, ובאים לידי ביטוי במישורים שונים. היתרונות המשמעותיים ביותר הינם החיסכון במים והעובדה שסוג דשא סינטטי אינו זקוק לטיפול מיוחד . דשא סינטטי אינו מפונק כמו דשא רגיל ולכן ניתן להתקין דשא סינטטי ולא לדאוג לגבי אחזקתו.

היכן ניתן להתקין דשא סינטטי ?

למעשה בכל מקום. בעוד שדשא רגיל זקוק לתנאים מיוחדים על מנת לגדול ולהתפתח, דשא סינטטי ניתן להתקנה ולמיקום בכל מקום המתאים לכם. התקנה טובה ואיכותית של דשא סינטטי תבטיח הנאה מושלמת מהדשא לשנים ארוכות. כאשר אתם מתעניינים בהתקנת דשא סינטטי אנו ממליצים ליצור קשר עם חב' מרכז הפרקטים שטיחי צמרת בע"מ. המקצועיות באה לידי ביטוי הן בהתקנת סוג דשא סינטטי מתאים והולם עבור צרכיכם והן באיכות ההתקנה אשר תבטיח את יופיו של הדשא ואת שילובו ההרמוני עם הסביבה.

חברת מרכז הפרקטים שטיחי צמרת בע"מ מובילה את תחום הדשא הסינטטי כבר עשרות שנים ולחברה צוות מקצוענים אשר מבטיח התקנה מעולה ואיכותית. השירות מרכז הפרקטים שטיחי צמרת בע"מ הוא בעל מוניטין מעולים בתחומי התקנת פרקטים, משטחי דשא ושטיחים. אם תרצו בייעוץ אודות התקנתו של הדשא הסינטטי כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם החברה ולהתייעץ עם המומחים. כל שאלה וכל צורך ייענו בשמחה ובסבר פנים יפות. לקוחות החברה מלווים אותה בנאמנות כבר שנים רבות ומעידים על איכויותיה המיוחדות. מומלץ.